nth
25 اسفند 1401 - 10:11

جاده کندوان یکطرفه می شود

ساری- طبق اعلام مرکز مدیریت راه های مازندران، جاده کندوان امروز و فردا در صورت مشاهده ترافیک سنگین یکطرفه می‌شود.

به گزارش بازار به نقل از مرکز مدیریت راه‌های مازندران، به منظور ارتقا ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی از سه شنبه ۲۳ اسفندماه آغاز شده است و تا پایان روز سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ در جاده‌های چالوس، هراز و سوادکوه اعمال می‌شود.

آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ ساعت ۲۴ امروز و فردا، از مرزن آباد به کرج ممنوع می‌شود و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴، از کرج میدان امیرکبیر و آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد یکطرفه خواهد شد. تردد انواع تریلر در جاده هراز و آمد وشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در جاده کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنا حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۵ فروردین و از ساعت ۶ روز پنجشنبه ۱۰ فروردین تا ساعت ۲ بامداد سه شنبه ۱۵ فروردین از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است.

تردد انوع تریلرها از ساعت ۶ تا ساعت ۲۴ امروز و فردا از مسیر جنوب به شمال محور تهران- سوادکوه – قائم شهر و بالعکس ممنوع است.


هم اکنون آمد وشد خودروها در جاده‌های چالوس، هراز، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان و بر اثر بارش باران جاده‌های کوهستانی استان لغزنده است.

مسافران و رانندگان می‌توانند برای آگاهی از آخرین وضعیت راه‌ها، انسدادها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.۱۴۱.ir مراجعه کنند و یا با تلفن گویای ۱۴۱ تماس بگیرند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و پیش شماره ۰۱۱ شبانه روز آماده پاسخگویی درباره وضع راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1095966